Biz Kimiz?

Men Akademi 8 yıldır insanlara romantik ve sosyal ilişkilerinde başarılı olma hedefli çalışmalar yürüten, Türkiye’nin ilk ve tek kurumsal ilişki koçluğu servisidir.

İlişki koçluğu, evlilik koçluğu ve flört koçluğu gibi hizmetlerin yanı sıra sizlere “kadınları etkileme sanatı” gibi Türkiye’de daha önce var olmamış bir hizmet sunmaktadır. Hizmetlerimiz danışmanların ve danışanların yaşadığı tecrübelerin analiz edilmesi, alınan profesyonel eğitimler, bilimsel yerli ve yabancı literatürlerle harmanlanarak olabilecek en doğru stratejiler ile hareket etmenizi sağlar. Yüksek sonuç oranlı koçluk sistemlerimiz başladığımız tarihten itibaren 2000’den fazla danışanımızın hayatını değiştirmiş olup kadınlarla ve sosyal çevresiyle olan iletişimini geliştirmiştir. Men akademi ticari kaygılardan ziyade memnuniyet kaygısı gütmektedir. Sizin memnuniyetiniz bizim için her şeyden önemlidir. 9 farklı koçumuzun ve 250’den fazla aktif danışanımızın bulunduğu ailemize katılıp romantik ilişkilerin sırlarını öğrenmek istiyorsanız bizimle iletişime geçin!

Nasıl Çalışıyoruz?

Online birebir kişiye özel koçluğumuz toplamda 30 gün sürmektedir.

Sürece başladığımız zaman sizlerden kendinizi tanıttığınız, isteklerinizi, beklentilerinizi, problemlerinizi ve ilişkilerde/sosyal hayatınızda geliştirmek istediğiniz noktaları anlattığınız detaylı bir yazı yazmanız istenilir.

Sonrasında kendinizi tanıttığınız metine göre size özel hazırlanacak smart müfredatımız ile süreç boyunca eğitim içerikleri almaya başlarsınız.

  • Etkileme Psikolojisi
  • Buluşma Teknikleri
  • Flört Yönetimi
  • İlişki Yönetimi
  • Cinsellik
  • Mesajlaşma Teknikleri
  • Mesajlaşmanın İncelikleri
  • Gerçek Hayatta Kadınlarla Tanışma
  • Sosyal Medyada Kadınlarla Tanışma
  • Online Dating

ve daha birçok konuda sizi ilişkilerde geliştirecek bir süreç içerisine girmiş olursunuz.

Bunların haricinde koçlarımız ile istediğiniz zaman parça parça kullanabileceğiniz tam 4 saatlik telefon görüşmesi hakkına sahip oluyorsunuz.
Bu görüşmeleri sesli bir şekilde sormak istediğiniz soruları, anlatmak istediğiniz bir problemi ve acil durumlarda destek olarak kullanabileceğiniz gibi bunların yanı sıra haftalık durum raporu ve konu anlatımı amaçlı da kullanabilirsiniz.

Kişisel Koç

30 günlük süreci size özel atanan bir koç ile geçirirsiniz.

Men Akademi belirli içerikler gönderip sizi kaderinizle baş başa bırakmaz! Süreç boyunca sürekli olarak anlık iletişim kurabileceğiniz bir koç size atanmaktadır.
Kişisel Koç
Sosyal Medya

Sosyal Medya Sizin Vitrininizdir!

Süreç içerisinde eğer sosyal medya üzerinden de kadınlar ile tanışmak istediğinizi beyan ederseniz videolu anlatımlı bir şekilde sosyal medya profilleriniz analiz edilir ve olabilecek en yüksek sonuç ihtimalini değerlendirmeyi hedeflediğimiz bir şekilde profilleriniz dizayn edilir. Unutmayın, sosyal medya bizim bir vitrinimiz ve vitrinimize en değerli parçalarımızı koymalıyız!

Sohbet Başlatma Desteği

Sosyal medyada veya gerçek hayatta hoşunuza giden bir kadın olduğunu varsayalım. Bu kadına karşı sonuç odaklı en iyi şekilde nasıl sohbet başlatacağınız hakkında koçunuzdan fikir alabilirsiniz. İşin güzel yanı; zamanla doğru bir şekilde sohbet başlatmayı siz de öğreneceksiniz.
Sohbet Başlatma Desteği
Mesajlaşma Desteği

Mesajlaşma Desteği

Konuştuğunuz bir kadınla sohbet sırasında kadının attığı bir mesaja karşı ne söyleyeceğinizi bilmediğiniz zamanlar ve tıkanma durumları söz konusu olabilir, bu çok normaldir. Bu noktada size atanmış özel koçunuzdan yazabileceğiniz potansiyel bir mesaj yazması talebinde bulunabilirsiniz.

Sınırsız Soru Sorma Hakkı

Süreç içerisinde ilişkiler hakkında sınırsız soru sorma hakkına sahip olacaksınız.
Soru Sorma Hakkı
Buluşma Stratejileri

Buluşma Stratejileri

Bir kadınla buluşmanız olduğu zaman o kadına özel etkileme ve sonuçlandırma hedefli bir strateji planı hazırlıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

Makaleleri satın aldıktan sonra makaleler tarafıma nasıl ve ne zaman ulaşır?

Satın alımı başarıyla tamamladığınızda ödeme sayfasına yönlendirilirsiniz ve oradan makaleleri zip uzantılı şekilde indirebilirsiniz. Makalelere tekrar erişim sağlamak isterseniz hesabım menüsüne tıklayarak İndirmeler kısmına göz atabilirsiniz.

Online özel koçluk satın aldıktan sonraki süreç nasıl işler?

Satın alım sonrasında koçlarımız sisteme ürün satın alımı sırasında vermiş olduğunuz telefon numarası üzerinden iletişime geçer. Size atanmış olan koçunuz ile birlikte sürece başlama tarihiniz veya günün planlaması yapıldıktan sonra sizin vereceğiniz onay ile WhatsApp üzerinden süreç başlar.

Online özel koçluk sürecinde danışman bizimle nasıl iletişim kurar? Günün hangi saatlerinde yazabilirim?

Koçluk süreçleri genel olarak WhatsApp ve telefon görüşmeleri üzerinden işlenmektedir. Başka bir mecra üzerinden iletişim kurmak isterseniz bunu koçunuza belirtmeniz gerekmektedir (Telegram, Signal vb. Mecralar)

Koçluk süreçlerinde günün her anında (7/24) koçunuza mesaj atabilirsiniz. Koçunuzun müsaitlik durumuna göre olabilecek en kısa sürede geri dönüş sağlar ve anlık iletişim kurabilirsiniz.

Danışmanlarınız neye göre danışmanlık yapmaktadır bir sertifika ya da eğitim sürecinden geçmişler midir?

Bütün koçlarımız psikolog onaylı ilişki koçluğu, yaşam koçluğu ve nörolinguistik programlama(nlp) sertifikalarına sahiptir.

Farklı zamanlarda 2 defa 50 makale ya da 2 defa 100 makale satın alımı yaparsam aynı makaleleri mi satın almış olurum?

Evet, bu yüzden 2. defa aynı sayıda makale satın alımı yapmadan önce bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir. Eğer bunun farkında olmadan satın alım yaptıysanız

• +90 537 233 50 99
[email protected]

Adreslerinden bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Men Akademi koçluğumu dondurabilir miyim?

Evet, koçluk süreçlerinizi 2 defa dondurma hakkına sahipsiniz.

(2 kez dondurabilirsiniz. Dondurma süreci maksimum 60 gün ile sınırlandırılmıştır. 60 günden uzun dondurma süreçlerinde kalan zamanınız azalmaya başlayacaktır.)

Bilgilerim gizli kalacak mı? İsteğim haricinde referans olması adına başarılarımı veya sonuçlarımı paylaşabilir misiniz?

Bilgileriniz KVKK(kişisel verileri koruma kanunu) kapsamında korunmaktadır.
Bir başkası ile paylaşılamaz.

Mesaj kesitleri veya diyaloğumuz içerisinde olan başarılı sonuç paylaşımları sadece sizin rızanız alındığı takdirde paylaşılabilir.